Prezentujemy Wam wspaniałą miękkość i jakość, markę Rocco Ragni Cashmere.

Wszystko zaczęło się w latach 70-tych, kiedy rodzina Ragni kupiła uroczy, rodzinny dom na Dominikanie w Compresso.
Przepiękna posiadłość i okolica otoczona gajami oliwnymi i drzewami cypryjskimi była inspiracją dla wyjątkowych pomysłów dotyczących dzianiny i krawiectwa. Rodzinny biznes się rozwijał. W 1976 roku urodził się Rocco. Poszedł w ślady rodziny, wykorzystał Swoje umiejętności i w 2014 z sukcesem wprowadził Swoją własną markę Rocco Ragni Cashmere.
Dumą firmy Rocco jest połączenie innowacyjności stylistycznej i produktywności rzemieślników- wysoce wyspecjalizowany personel, który podąża za najbardziej nowatorskimi trendami w modzie, ale nadal zachowuje ręczną znajomość tradycji tekstylnej i krawiectwa.
Rocco gwarantuje dzianiny, które są miękkie i delikatne, ale wytrzymałe. Używa tylko wysokiej jakości włoskich włóczek z kaszmiru do swoich kolekcji, ale także zawiera wełnę jedwabną lub merynosową, nadając im wariację dla konkretnych projektów.
Filozofia Rocco polega na rozwijaniu się na dzisiejszym rynku, przy jednoczesnym poszanowaniu rzemieślniczego zaplecza, z którego się wywodzi, zapewniając w ten sposób więzy rodzinne i korzenie. Dzięki temu Made in Italy jest sercem i duszą produktów.